Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR

+2
£rdaL
Be®kAn
6 posters
YazarMesaj
Be®kAn
Depo.forum
Depo.forum
Be®kAn

Erkek
Ruh Halim : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Berbat10
Personalized field : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Selmeyg8
aktiflik :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

Katkı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue79 / 10079 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

uyarı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Empty
MesajKonu: Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR   Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR EmptyPaz 31 Ağus. 2008, 19:50

okulda, sokakta, diskoda, barda, cafede, asansörde, otobüste, trende, vapurda, tramvayda, sinemada veya sokak lambasının altında.. kısacası her yerde karşılaşılabilecek muhtemel kızlardır.

en ufak bir bakış atmayasınız hemen sapık damgasını yersiniz. kadın bir yazar adı altına bir şeyler karalamayın, sakın ha! hemen birileri "bak L*** şu yalakaya kıza yazıyo, vay sapık vay" diyiverir arkanızdan.

hanım kızımız dekolte elbisesiyle göğüslerini gözünüze sokarcasına size doğru eğilir. baktığınızı farkettiği an sapık damgasını yersiniz.

yere bişey düşürür, afedersiniz önünüzde domalır, ki erkeksiniz bakarsınız ve baktığınızı gören başka bir kız tarafından sapık damgasını yersiniz.

yanınızda oturan, henüz yeni tanıştığınız kızın pantolonuna nerden yapıştığı bilinmeyen bir parça bant gözünüze ilişir, kız götüne bakıldığını zanneder ve yine sapık damgasını yersiniz.

kızların kolyeleri meşhurdur. binbir çeşit teferruatlı kolyeler takarlar bilirsiniz. kolyedeki şeklin ne olduğunu anlamaya çalışırken dalar gidersiniz ve farkedildiğiniz an kahretsin ki yine sapık damgasını yersiniz.

otobüste yer yoktur ve bir kızın oturduğu koltuğun yanında dikilirsiniz ve o aptal kız size sanki tecavüzcü coşkun filmlerindeki ifal edilmeye çalışılan kızın bakışlarını atıverir inceden, kahrolursunuz.

otobüste bayan yanı diye tabir edilen yana oturursunuz bu sefer de otobüsteki diğer insanlar size sapık gözüyle bakarlar.

herhangi bir toplu taşıma aracında bir kadına yer verirsiniz, oturmaz, oracıkta tecavüze uğramaktan mı korkar, er kişi o koltuğa ellemiştir veya ben oturduktan sonra eller diye mi düşünür bilinmez fakat oturmaz işte ve sapık oluverirsiniz o an kadının gözünde.

sinemada belden aşağı esprilere gülersiniz ve hemen arkanızdaki hanım kızımız " sapık " deyiverir inceden imalı imalı. ağlamaya geldik sanki amına koyim.

er kişi asansörde tek başına iken kızlar genelde o asansörü kullanmak istemezler, binmezler. "siz çıkın zaten üst katta inicektim" derler ve salakça bir gülümsemeyle kapıyı yüzünüze kapatırlar. sikcez sanki amına koyim.

be a.ına kodumun kızı, be kendini dünya turunda sanan çılgın bakire, ulan o a.ına kodumun asansöründe kaç saniye kalacaksın da neyinden korkarsın o erkeğin. asıl o senden korkar be! suratındaki üç günlük makyajdan korkar önce. sonra üstüne kalmandan korkar oracıkta. durup dururken feryat figan bağırmandan korkar, durduk yere topluma rezil olmamak için.

ayrılmak üzere olunan erkeğin sokak lambası altındaki bekleyişini bile sapıklık olarak görme yeteneğine sahiptir bu kızlar. biraz sonra o direğe tırmanıp boynuna asılı olan dürbününü çıkaracağını düşünürler, bir an o küçük beyinlerinde. eğer beyin sikiliyorsa beyninizi de sikiyim.

kızlara laf sokmak yine sapıklıktır günümüzde. *** olma korkusu ile yanıp tutuşurlar. *** olurlar, lafı yer yer otururlar fakat sonunda "sapık" gibi aptal bir kelime kullanırlar ki yeme de yanında yat. sapıkmış pehh. sizsiniz L*** sapık!

ben miyim, bakire değilim diye bekaretten nefret eden?

ben miyim, evde kalıp evliliğe karşıyım diyen?

ben miyim, toplum içinde utanmadan şappıdı şuppudu dondurma yalayan?

ben miyim, ağzımda rocco lolipop varken konuşmaya çalışıp seksi görünmeye çalışan?

ben miyim, kış günü minicik etek giyip götümü göstermek için yırtınan?

ben miyim, yaz kış beli açık gezip kapatma çabasında olan?

ben miyim tanga giydiğimi cümle aleme göstermeye çalışan?

ben miyim, sigara istenince odamda deyip sigarayı sütyenin üzerine koyan?

ben miyim, erkeklerin yanından geçerken birden şarkı söylemeye başlayan?

ben miyim L***, hayatında erkek görmemiş gibi hayvan gibi sevişip sonra da hiç bir şey olmamış gibi davranıp hayatına devam eden?

ben miyim L***, çok seviyorum deyip sevgilisini en iyi arkadaşıyla aldatan?

ben miyim L***, er kişi sevmiyor diye iktidarsız damgası vuran?

ben miyim L***, er kişi senden hoşlanmıyor diye arkadaşlarına onu kötüleyen? eeehh.

insanı eleştiri ile terbiyesizlik arasındaki kalın çizgiden bile mahrum bırakırsınız L*** siz. işin içine bir de sapıklık katarsınız ki oh ne ala memleket. abazansınız ve içinizdeki abazan ruhunu bile bile yaşatıyorsunuz. çünkü bundan zevk alıyorsunuz. hep düşünürsünüz; ben erkek olsam yanımda da ben olsam acaba ne olurdu diye. ulan var ya kesin kendi kendinize sarkıp tepkinizi ölçerdiniz. sırf egolarınızı tatmin etmek uğruna kendinizden vazgeçerdiniz.

her zaman yediğiniz bokları burçlarınızla bağdaştırmayı gelenek haline getirirsiniz. her zaman sen erkeksin ben kızım gibi saçma sapan bir ibare ile olaydan sıyrılırsınız. sürekli hesap ödememek için çantanızdan cüzdanınızı çıkaramazsınız. çıkmaz o cüzdan. daha ne rengi, ne de boyutları görülememiştir. bu saydıklarım ve daha niceleri sizleri cazip kılan ayrıntılardır. fakat erkekler sizin gözünüzde hep sapık olarak kalır fakat vermekten de kendinizi alamazsınız. kızlar vermesin, erkekler almasın, ben de siktirip gidiyorum zaten.

(Ç)ALINTI.......
£rdaL
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
£rdaL

Erkek
Lakap : Hacı =)
Ruh Halim : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Pusuda10
Personalized field : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Popgw0
aktiflik :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

Katkı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

uyarı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR   Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR EmptyPaz 31 Ağus. 2008, 21:07

saol paylaşım için =) bazı zmnlar öyle oluoda genelde pek demezler yha Very Happy
http://emp-1967@hotmail.com
GüRkAn
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
GüRkAn

Erkek
İş/Hobiler : fark-yaratmıyo
Lakap : Lazkopat
Ruh Halim : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Anlayi10
Personalized field : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Rockkj4
aktiflik :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

Katkı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

uyarı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR   Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR EmptyPaz 31 Ağus. 2008, 21:37

saolasın PayLAşım için
https://depo.forum.st
ziver(L)burcu
Depo.forum
Depo.forum
ziver(L)burcu

Erkek
Lakap : anti fener'li
Ruh Halim : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Asik10
Personalized field : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
aktiflik :

Katkı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

uyarı :

MesajKonu: Geri: Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR   Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR EmptyPaz 31 Ağus. 2008, 23:14

saol paylaşım için
https://depo.forum.st
eagle_1903
Depo.forum
Depo.forum
eagle_1903

Kadın
İş/Hobiler : öğrenciii (ıyy)
Lakap : şah mat
Personalized field : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
aktiflik :

Katkı :

uyarı :

MesajKonu: Geri: Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR   Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR EmptyPtsi 01 Eyl. 2008, 11:26

saol pylasım ıcın
polen
Depo.forum
Depo.forum
polen

Kadın
Lakap : POLİŞ
Ruh Halim : Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Karisi10
aktiflik :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

Katkı :
Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR Right_bar_bleue

uyarı :

MesajKonu: Geri: Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR   Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR EmptyPtsi 01 Eyl. 2008, 13:21

paylaşım için saol .

Erkeklere potansiyel sapık gözü ile bakan KIZLAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» laf atan erkeklere cevaplar :)