Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

!!!! *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum )

3 posters
YazarMesaj
polen
Depo.forum
Depo.forum
polen

Kadın
Lakap : POLİŞ
Ruh Halim : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Karisi10
Personalized field : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Popgw0
aktiflik :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

Katkı :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

uyarı :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Empty
MesajKonu: !!!! *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum )   !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) EmptySalı 26 Ağus. 2008, 15:51

!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) 699142
GEÇMİŞTEN BİR CİNAYET VAKASI
(BAŞKA ALTERNATİFİ YOK DİYEN UNUTKANLARA!!!)

Ünlü zatın oğlu kırmızı ışıkta durmadan geçiyor,peşine takılan ekipten kurtulmak için hızlanırken
ilerde ünlü bir sanatçıya çarpıyor...

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan sanatçı 6 gün sonra
ölüyor. Karakola götürülen delikanlıya polislerin ehliyet
sormaması sanatçının eşinin dikkatini çekiyor.
Polislere hatırlattığında:
Siz ukalalık etmeyin
biz ne yapacağımızı biliriz,
gibi bir cevap alıyor.

Kazadan sonra belediye arazözleri kazanın
olduğu mahale gelip caddeyi baştan aşağı
yıkıyor ve 35 metrelik fren izini tamamen siliyorlar.
Delikanlıya kazadan sonra,
üç ay önce verilmiş gibi ehliyet düzenleniyor.
Sanatçının kocası hakime
çocuğun ehliyeti olmadığını,
düzmece ehliyet verildiğini söylediğinde adam
'ne siz koskoca belediye başkanını sahtecilikle mi suçluyorsunuz?',
diye azar işitiyor...
Olayı gören tanıkların hepsi tehdit edilip korkutuluyor.
Sanatçının kocası aile meclisini topluyor.
Bakıyorlar ki polis, adalet, belediye
hep birlikte olmuş üzerlerine geliyor.
Mecburen olayın peşini bırakıyorlar.
Sonuçta mahkeme trafik canavarı
genci 3 ay hapse mahkum ediyor...
O da 1998' in fiyatıyla
540 BİN Lira cezaya çevriliyor.
Sen sağ, ben selamet;
güzide sanatçı
Sevim Tanürek
gitti gider.
Bu olayı Sevim Tanürek'i n esi,
Emin Çölaşan'a yukarıdaki
satırlarla anlatmış Sözü geçen katil delikanlı
İstanbul' un o zamanki
belediye başkanı
Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu...
(Hani şu gemiciği olan)
ve son olarak: başbakan recep tayyip erdoğan'ın, ses
sanatçısı sevim tanürek'e otomobiliyle çarparak ölümüne neden olan oğlu
ahmet burak erdoğan için 'tamamen kusursuz' raporu vererek
beraatini sağlayan adli tıp trafik ihtisas dairesi başkanı
eyüp çakmak, türkiye denizcilik işletmeleri' ne
genel müdür yardımcısı olarak atandı. 21.10.2004 tarihinde

Böyle bir baba tabii ki en az 3 çocuk ister. Yavrularını her türlü kaza, bela ve hatadan koruyabiliyor.
Peki vatandaş çocuklarını onlardan ve onlar gibi .....lerden nasıl koruyacak ???
GüRkAn
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
GüRkAn

Erkek
İş/Hobiler : fark-yaratmıyo
Lakap : Lazkopat
Ruh Halim : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Anlayi10
Personalized field : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Rockkj4
aktiflik :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

Katkı :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue90 / 10090 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

uyarı :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: !!!! *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum )   !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) EmptySalı 26 Ağus. 2008, 16:11

payLaşım için saoalsın
https://depo.forum.st
polen
Depo.forum
Depo.forum
polen

Kadın
Lakap : POLİŞ
Ruh Halim : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Karisi10
Müzik Türüm : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Popgw0
aktiflik :

Katkı :

uyarı :

MesajKonu: Geri: !!!! *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum )   !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) EmptySalı 26 Ağus. 2008, 16:18

sen her bişiler yazdığımda böle saol mu dicen ?
£rdaL
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
£rdaL

Erkek
Lakap : Hacı =)
Ruh Halim : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Pusuda10
Personalized field : !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) 7e88769fc29bba698776939fec849a75
aktiflik :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

Katkı :
!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Left_bar_bleue90 / 10090 / 100!!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) Right_bar_bleue

uyarı :

MesajKonu: Geri: !!!! *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum )   !!!!  *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum ) EmptySalı 26 Ağus. 2008, 17:21

evet böyle kötü bi olayın olmasını kmse istemezdide yapcak bişi yk =)
http://emp-1967@hotmail.com

!!!! *hala güncel olmayabilir ama hala utanç verici .... (kınıyorum )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-