Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. 01 Ocak 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakın Değişme

2 posters
YazarMesaj
__@yliN__
Depo.forum
Depo.forum
__@yliN__

Kadın
Personalized field : Sakın Değişme 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : Sakın Değişme Rockkj4
aktiflik :
Sakın Değişme Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Sakın Değişme Right_bar_bleue

Katkı :
Sakın Değişme Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Sakın Değişme Right_bar_bleue

uyarı :
Sakın Değişme Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sakın Değişme Right_bar_bleue

Sakın Değişme Empty
MesajKonu: Sakın Değişme   Sakın Değişme EmptyC.tesi 27 Eyl. 2008, 16:13

Arkadaşım Mark Tucker multi-medya slaytları üretir ve satar. Doğu sahillerindeki tanıtım gösterilerini tamamladıktan sonra bir gece, yanına bir kadın yaklaşmış ve Oğlumun bestelerini tanıtım gösterilerinizde kullanmalısınız demiş. Mark, bunun üzerine her zamanki yanıtını vermiş. Önce,oğlunun bir örnek teyp hazırlaması gerekiyormuş, ama bunun çok profesyonel bir şey olması koşul değilmiş.Aslında, çocuk odasında gitarıyla bir şeyler çalıp kaydetmesi bile Mark için yeterli olabilirmiş. Mark bütün bu açıklamaları yaptıktan sonra kadın hafif bir gülümsemeyle, Oğlum Billy Joel demiş. Daha sonra kadın, Mark’ın oğlunun çok özel bir şarkısını dinlemesi içir ısrar etmiş ve Mark da dinlemiş bu parçayı. Kadın, bu şarkının kişinin kendi değerinin farkına varması konusunda çok hoş bir mesaj verdiğine inanıyor ve Mark’ın çalışmaları için çok uygun olduğunu dile getiriyormuş. Kadın, bu şarkının tohumlarının yıllar önce Billy Joel küçük bir çocukken atıldığını söylemiş. Billy Joel delikanlı olurken hep başkası olmak istermiş. Boyu, arkadaşlarından çok daha kısa olduğu için, herkes alay edermiş onunla. Her gün okuldan geldiğinde ise, hiçbir konuda yetenekli olmadığından yakınırmış. Aslında, biraz daha uzun boylu olsa, her şeyin değişeceğine inanırmış. Oysa annesi oğlunun mükemmel bir çocuk olduğuna inanıyormuş. Bu yüzden, Billy kendi hakkında ne zaman olumsuz bir ifade kulansa, ona Üzülme yavrum, bunun hiçbir önemi yok. Sen zaten mükemmelsin, bu yüzden başkalarına benzemene hiç gerek yok. Hiçbirimizin bir eşi yoktur, hepimiz birbirimizden farklıyız. Senin de tüm dünyayla paylaşabileceğin özelliklerin var. Ben seni olduğun gibi seviyorum. Dermiş. Oğlunu koşulsuz seven bir annenin sözleri, yıllar sonra bir şarkı olarak karşımıza çıkmış. Gördüğünüz gibi, Billy Joel büyüdükçe kendisini tanıyıp, kabullenmiş ve tüm dünyaya müziğini dinletmiş. Grammy ödülünü kazanan şarkısının sözleri, bugün milyonlarca insanın yüreğindedir, aynı annesinin yüreğinde olduğu gibi:

Sakın değişme
Değişmeye çalışma beni mutlu etmek için...
Ben seni olduğun gibi seviyorum.

Jennifer Read Hawthorne
£rdaL
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
£rdaL

Erkek
Lakap : Hacı =)
Ruh Halim : Sakın Değişme Pusuda10
Personalized field : Sakın Değişme 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : Sakın Değişme Popgw0
aktiflik :