Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızları ne zaman bırakmalı

3 posters
YazarMesaj
*//merve_su//*
Depo.forum
Depo.forum
*//merve_su//*

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek,pc başında vakit geçirmek...
Lakap : psikopat
Ruh Halim : Kızları ne zaman bırakmalı Psikop10
Personalized field : Kızları ne zaman bırakmalı D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
aktiflik :
Kızları ne zaman bırakmalı Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Kızları ne zaman bırakmalı Right_bar_bleue

Katkı :
Kızları ne zaman bırakmalı Left_bar_bleue12 / 10012 / 100Kızları ne zaman bırakmalı Right_bar_bleue

uyarı :
Kızları ne zaman bırakmalı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kızları ne zaman bırakmalı Right_bar_bleue

Kızları ne zaman bırakmalı Empty
MesajKonu: Kızları ne zaman bırakmalı   Kızları ne zaman bırakmalı EmptyPaz 28 Eyl. 2008, 11:25

Ay bu aksam değişik birşey yapalım (Bırak)

Ay şekerim saçlarım bölemi güzel şölemi güzel (Bırak)

Bazı şeyler artık bana yetmiyo (Bırak)

Annem seninle tanışmak istiyo(Bırak)

Babam seninle tanışmak istiyor (Bırak)

Kendimi asmak istiyorum (Bırak)

Bugün kendimi yorgun hissediyorum (Bırak)

Uçur beni (Bırak)

Hadi yiğidim aslanım kalem kaşlım (Hemennnnnn)

Yaa bu ayki Tel faturamı sen ödesen (Düşünme bile)

Pelin in erkek arkadaşının arabasını gördünmü (Neee bırak tabi)

Bendemi o kıyafetten alsam (Koşarak uzaklaş)

Sinemamı olmaz ya günümüzü sinema ile berbat etmiyelim ama sen bilirsin (Bırak bırak bırakmakla kalma tokat at)

Kendimi bu akşam ölecekmişim gibi hissediyorum (Bırak)

Evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem (Bırak imkanın, varsa kafa at yere düşerse tekme ile devam et)

Ayyy bu kıyafet sana hiç yakışmamışşşşşş (Sus ve başka bir tarafa doğru ıslık çalarak yürümeye başla)

Şakaların batıyoooooooooooo (Uçan tekme at)

Diş etlerimde iltihaplanma çıktı öpüşmeyelim bir süre olurmu hayatım (Döner tekme at midesine)

Cep telefonunu çaldırır kapatırsa (Polis karakoluna yönlendir, bırak)

Hayatım ben makyajımı yapıp aşagıya inicem diyip 2 saat gecikiyosa (Gözüne parmağını sok)

Burnumu biraz kaldırsammı (Kulağını ısır)

Siz erkekler futboldan ne anlıyorsunuz (Koşarak omuz at)

Özür dilerim geciktim (Sopa varsa etrafta sopa ile kovala yoksa taş bul gerisini bırak içindeki haywan bitirsin)

Komik ayakkabılar giyiyorsa (Ben karışmıyorum bu kısma isteyen istediğini yapsın)

Eski erkek arkadaşımla bir yemek yesem ne olurki hem bana önemli bir sey söliyecekmiş çok merak ettim (Son sözlerin mi mezartaşı için biraz uzun oldu da...)

Başkalarının hikayelerini dinleyipte siz erkekler cok haywansınız derse (Kafa göz dal ben suçu üzerime alırım)

Evlenince ben senin ayağına basıcam (Öyle bir tokat atki allahı şaşsın)

Ben eski hayatımda bir diktatörmüşüm biliyormusun (İstiklal marşını söylet:)))))ama siz şeklini biliyorsunuz kankalar)

Şu anda seninle konuşamam evde misafirler var (Dürbünlü tüfekle vur 250 metreden)

Ay sıkıldım çıkalım bu filmden (Patlamış mısırların hepsini zorla yedir)

Sevgililer gününde sana ayı alırsa (Kafaderisi kemerini süslesin veya postu şömineni)

Hayır o arkadaşınla görüşmeni istemiyorum (!!!!!!)

Ağzı açık yemek yediği zaman (Masayı fırlat sandalyeyi kır kafasında)

ALO KOCACIM NABER (!!!!evlenmeden hele aman amannnnnnnnn. bırak bırak hatta bırakma kaç.....)
damLa
Depo.forum
Depo.forum
damLa

Kadın
Ruh Halim : Kızları ne zaman bırakmalı Dagini10
Personalized field : Kızları ne zaman bırakmalı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
aktiflik :
Kızları ne zaman bırakmalı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kızları ne zaman bırakmalı Right_bar_bleue

Katkı :

uyarı :

MesajKonu: Geri: Kızları ne zaman bırakmalı   Kızları ne zaman bırakmalı EmptyPaz 28 Eyl. 2008, 14:56

payLAşım için saolasın Very Happy
very_young
Depo.forum
Depo.forum
very_young

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci lise 4
Lakap : hakan
Personalized field : Kızları ne zaman bırakmalı 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : Kızları ne zaman bırakmalı Popgw0
aktiflik :

Katkı :

uyarı :

MesajKonu: Geri: Kızları ne zaman bırakmalı   Kızları ne zaman bırakmalı EmptyÇarş. 12 Kas. 2008, 21:15

oo vur demişsin öldürmüşün bea
şiddetli bir paylaşım
Very Happy:D

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ............ZAMAN...