Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. 01 Ocak 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA!

2 posters
YazarMesaj
£rdaL
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
£rdaL

Erkek
Lakap : Hacı =)
Ruh Halim : DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Pusuda10
Personalized field : DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Popgw0
aktiflik :
DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Right_bar_bleue

Katkı :
DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Left_bar_bleue90 / 10090 / 100DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Right_bar_bleue

uyarı :
DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Right_bar_bleue

DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Empty
MesajKonu: DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA!   DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! EmptyPerş. 09 Ekim 2008, 20:53

DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! 8768_7823_1652_4360_sondakika003

Beşiktaş'ta, Mustafa Denizli dönemi resmen başladı. Ertuğrul Sağlam'ın yerine göreve getirilen deneyimli teknik direktör, siyah-beyazlı kulüple sezon sonuna dek sözleşme imzaladı. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen törende, Mustafa Denizli'nin, 2008-2009 sezonu sonuna dek siyah-beyazlı kulüple sözleşme imzaladığı açıklandı.

Törende kulüp başkanı Yıldırım Demirören, yönetim kurulu üyelerinin büyük bir bölümü ile Denizli'nin yardımcılığını yapacak Tayfur Havutçu da hazır bulundu. Mustafa Denizli'nin yardımcılıklarını Tayfur Havutçu ile Zafer Öğer'in yapacağı, kondisyoner olarak da Stefano Moreno'nun görev alacağı açıklandı. Bu arada, futbol takımı menajeri Sinan Engin'in ise yeni dönemde görev almayacağı bildirildi. (A) Milli Futbol Takımı'nın yanı sıra daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe'yi de çalıştıran 59 yaşındaki Mustafa Denizli, böylelikle 3 büyük kulübü birden çalıştıran ilk teknik adam olarak tarihe geçecek.

Basın toplantısında sözü ilk alan Yıldırım Demirören, Mustafa Denizli hakkında daha önce yaptığı açıklamaların detaylarını ifade ederek;

"BEŞİKTAŞ BAŞKANI KİMSEDEN İZİN ALMAZ"

"Ertuğrul Sağlam'a teşekkür ediyorum. Herkes şunu bilmeli Beşiktaş Başkanı istediği zaman istediği yerde ve kimsenin beklemediği çok kötü bir sonuç alınca istediği hocayla konuşur. Çünkü Beşiktaş Başkanlık makamı 25 kişiye değil 20 milyon kişiye mutluluk vermeledir. Beşiktaş başkanı kimseden izin almadan, istediği kişiyle konuşur. Geçen sene Bursa maçında oynanan maçı herkesin düşünmesini istiyorum, ben o zaman hocamızı korumak için aile dostumuz Mustafa Denizli ve Samet Aybaba ile ilgili bir açıklamada bulundum. O günün şartlarına göre doğru bir açıklamaydı, o günden iki gün sonra Mustafa Hocam ile görüşüp durumu anlattım, biz zaten ailecekte görüşüyoruz. Hocamıza inanıyoruz ve bizi şampiyon yapacağına inanıyoruz." dedi.

DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! B_d22be7e928ebadf8b79879f5dbddc79b
http://emp-1967@hotmail.com
ziver(L)burcu
Depo.forum
Depo.forum
ziver(L)burcu

Erkek
Lakap : anti fener'li
Ruh Halim : DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Asik10
Personalized field : DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Müzik Türüm : DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Popgw0
aktiflik :
DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Right_bar_bleue

Katkı :
DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Right_bar_bleue

uyarı :
DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Right_bar_bleue

DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! Empty
MesajKonu: Geri: DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA!   DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA! EmptyPerş. 03 Eyl. 2009, 22:59

seviyorum bu adamııı....
https://depo.forum.st

DENİZLİ'DEN 1 YILLIK İMZA!
1 sayfadaki 1 sayfası