Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. 01 Ocak 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi...

YazarMesaj
__@yliN__
Depo.forum
Depo.forum
__@yliN__

Kadın
Personalized field : SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Rockkj4
aktiflik :
SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Left_bar_bleue4 / 1004 / 100SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Right_bar_bleue

Katkı :
SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Left_bar_bleue40 / 10040 / 100SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Right_bar_bleue

uyarı :
SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Right_bar_bleue

SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... Empty
MesajKonu: SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi...   SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi... EmptyPaz 08 Şub. 2009, 01:59

sanalda iki arkadas varmis bu kizla oglan cok iyi arkadaslarmis birbirlerini 2 yildirda tanirmislar ama hem kizin hemde cocugun sevgilisi varmis.ikiside birbirine SIRILSIKLAM asikmis ama soylemezlermis.birgun cocuk gelip kiza demiski canisim ben sevgilimden ayrildim. kiz tabi buna sevinmis ama bir yandanda cocugu teselli ediyomus uzulme diye. sonra bu ikisi birbirine dahada yakinlasmaya baslamis. birgece saat 2 civarinda kiz cocugu arar ve MSN gelmesini soyler cocuk birseymi oldu der kizda yok cnm seni özledim ve gormek istiyorum der cocuk kalkar babanesinden gecenin 2sinde abisinin evine gider ve ordan msn girer bunlar baslamis konusmaya 1 saat sonra oglan kiza cikma teklifi etmis seni seviyorum demis hemde ilk gordugum andan beri. kizda once uzulmus sevgilisi var diyee cocuk hala sorusuna cvp beklermis
kiz ona az beklemesini soyledi ve sevgilisini aradi ayrilmak istedigini soyledi ve ayrildi sonra kiz cocuga dediki evet canim bende seni seviyorum ve teklifini kabul ediyorum.bunlar 1 sene 2 ay ve 9 gun cikiyoo tam nisanlancak ken herkez onay vermisken erkek kizdan ayrilmak istiyo kiz nekadar onu geri donmesini istesede cocuk donmuyo ve bitiyo sonunda arkadas bilee kalamiyorlar okadar guzel sey bir anda bitiyo. guzel bir ask boyle kotu bi sekilde bitiyoo

SaNaLDa BiR aSK HiKaYeSi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-