Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. 01 Ocak 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de

3 posters
YazarMesaj
£rdaL
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
£rdaL

Erkek
Lakap : Hacı =)
Ruh Halim : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Pusuda10
Personalized field : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Popgw0
aktiflik :
'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Left_bar_bleue100 / 100100 / 100'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Right_bar_bleue

Katkı :
'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Left_bar_bleue90 / 10090 / 100'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Right_bar_bleue

uyarı :
'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Left_bar_bleue0 / 1000 / 100'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Right_bar_bleue

'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Empty
MesajKonu: 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de   'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de EmptySalı 16 Eyl. 2008, 17:21

'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Fft17_mf103250

"Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili" Bugatti Veyron 16,4 model serisi, Türkiye’de satışa sunuldu. Bugatti Veyron’un Türkiye’deki fiyatı 2,5-2,6 milyon avro civarında olacak.
Doğuş Otomotiv-Bugatti Genel Müdürü Gino Bottaro, aracın tanıtıldığı basın toplantısında, bu markayı temsil eden dünyada 20. ülkenin Türkiye olduğunu belirterek, Bugatti’nin, 300 kilometrelik hıza 16,8 saniyede ulaştığını, bu sürenin, rakiplerin performansının yarısı olduğunu ifade etti.
Araç üretiminin dünyada 300 adetle sınırlandırıldığını ve sipariş üzerine kişiye özel olarak üretileceğini kaydeden Bottaro, dünyada vergisiz anahtar teslim satış fiyatı 1,1 milyon avro olan aracın Türkiye’deki satış fiyatının ise 2,4 milyon avro olacağını bildirdi.
Bottaro, "Türkiye’de gelecek seneki kotamız bir adet Bugatti Veyron" dedi.
Bottaro, önümüzdeki yıl dünyadaki satış fiyatı 1,2 milyon avroya çıkacak Bugatti Veyron’un Türkiye’deki fiyatının ise 2,5-2,6 milyon avro civarında olacağını ifade etti.
Bugatti Satış Pazarlama ve Satış Sonrası Direktörü Alasdair Stewart da, ilk otomobili 10 Mart 2006’da sahibine teslim ettiklerini, şimdiye kadar dünyada 175 Bugatti Veyron teslimatı gerçekleştirdiklerini, 75’inin de siparişinin alındığını, dolayısıyla 2006’dan bu yana 250 adet sipariş adedine ulaştıklarını söyledi.
Son 3-4 yılda koleksiyonerlerin otomobil yarışlarında da varlık gösterdiklerini ifade eden Stewart, ayrıca Hong Kong, Moskova ve Çin gibi dünyanın birçok yükselen yeni piyasasında başarılı tanıtımlar gerçekleştirdiklerini, Pekin’de tanıtımdan 2 saat sonra ilk Veyron’u sattıklarını söyledi.
Verilen bilgiye göre, 2009 yılının mart ayından itibaren müşterilerine teslim edilmeye başlanacak Bugatti Veyron 16,4 Grand Sport’tan sadece 150 adet üretilecek. İlk 50 adedi mevcut Bugatti müşterileri arasından sipariş verenlere öncelik tanınacak şekilde üretimi gerçekleştirilecek.
http://emp-1967@hotmail.com
GüRkAn
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
GüRkAn

Erkek
İş/Hobiler : fark-yaratmıyo
Lakap : Lazkopat
Ruh Halim : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Anlayi10
Personalized field : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Rockkj4
aktiflik :
'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Left_bar_bleue100 / 100100 / 100'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Right_bar_bleue

Katkı :
'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Left_bar_bleue90 / 10090 / 100'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Right_bar_bleue

uyarı :
'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Left_bar_bleue0 / 1000 / 100'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de   'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de EmptySalı 16 Eyl. 2008, 17:43

off bu ne yha Very Happy
https://depo.forum.st
very_young
Depo.forum
Depo.forum
very_young

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci lise 4
Lakap : hakan
Personalized field : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de Popgw0
aktiflik :

Katkı :

uyarı :

MesajKonu: Geri: 'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de   'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de EmptyÇarş. 12 Kas. 2008, 21:54

EVET ARKADAŞLAR SİZE DİPNOT BU ARABA DOĞUŞOTO TARAFINDAN TÜRKİYEYE GETİRİLMİŞTİR
VE 1001 BEYGİR GÜCÜNDEDİR
BİRAZDA TUZLU İŞTE Very Happy

'Dünyanın en pahalı seri üretim spor otomobili' Türkiye’de
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-