Depo PayLaşım MerKeZi !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

>>>>>>>>>>>>> aşKk:( <<<<<<<<<<<<<<

3 posters
YazarMesaj
Be®kAn
Depo.forum
Depo.forum
Be®kAn

Erkek
Ruh Halim : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Berbat10
Personalized field : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Selmeyg8
aktiflik :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue81 / 10081 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

Katkı :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue79 / 10079 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

uyarı :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue3 / 1003 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Empty
MesajKonu: >>>>>>>>>>>>> aşKk:( <<<<<<<<<<<<<<   >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< EmptyCuma 19 Ara. 2008, 19:57

Sorgulamak seni gecelaerce..

Düsünmek usanmadan hemde!

Bitmek bilmeyen ümidlerle aramak seni bu kalabalık şehirde..

İnanc!

Bulacağıma dair bir istek beLkide ..

Bunlardır işte elveda’sız gidişinden sonra ayakta tutan beni günlerce hatta aylarca..Sayamadımki . Bir istek de olmadı icimde.

Sadece hayalin vardı gözümün önünden gitmeyen.. Ve arkamdan söyledigin birkac söz.. Bakısların..Susuşların..
Ve simdi
aramızda olan kilometreler.. Yollara dağlara hatta ülkelere inat artan bir sevgi icimde..yüceLen .

Sadece nefes bile yeterken görememek yüzünü..ve varlıgından olmak bi haber..Hayatım´a hiç girmemiş bir insan´a dair fazla duygular belkide..
Özlemek mesele değil.. Mesele onun özleyip özlemediğini bilememek … /bence.

Kimse bilmiyor simdi icimdeki seni..

Ümidlerim kaldı ikinci baharlara.. Yoo! Bahar bile erken yolladım yaza ..

Hayatım´a hiç qirmemiş insan´a ..

BeLki birgün…umuduyla(:

Kücük bir cocuğun cok sevdiği ayıcığının elinden alınması gibiydi gidişin...

Selamlıyorum geride bıraktıklarımı .
Cok yaktılar canımı.

Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim..Yarım sevdalara alışmışım ne diyim ..

Birgün hayatım´a girmen umuduyla . .

Hayatım´a hiç girmemiş insan´a . . . !
£rdaL
ADMİN TÜRK
ADMİN TÜRK
£rdaL

Erkek
Lakap : Hacı =)
Ruh Halim : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Pusuda10
Personalized field : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< 7e88769fc29bba698776939fec849a75
Müzik Türüm : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Popgw0
aktiflik :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue100 / 100100 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

Katkı :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue90 / 10090 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

uyarı :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue0 / 1000 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: >>>>>>>>>>>>> aşKk:( <<<<<<<<<<<<<<   >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< EmptyC.tesi 20 Ara. 2008, 13:37

vay be senden hiç beklemezdm böyle paylaşım buda oldu ne diim .. Very Happy saol paylaşm için
http://emp-1967@hotmail.com
ZeYnEp =)
Depo.forum
Depo.forum
ZeYnEp =)

Kadın
İş/Hobiler : kitap okumak (bazen çok eğlenceli oluo ):D bilgisayarr :D şiir yazmakk =)
Lakap : ZaaZaa =]
Ruh Halim : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Ssstt10
Personalized field : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Müzik Türüm : >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Rockkj4
aktiflik :
>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Left_bar_bleue0 / 1000 / 100>>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< Right_bar_bleue

Katkı :

uyarı :

MesajKonu: Geri: >>>>>>>>>>>>> aşKk:( <<<<<<<<<<<<<<   >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< EmptyC.tesi 03 Ocak 2009, 00:32

paylaşIm İçİn sAoL >>>>>>>>>>>>>       aşKk:( <<<<<<<<<<<<<< 69569

>>>>>>>>>>>>> aşKk:( <<<<<<<<<<<<<<
1 sayfadaki 1 sayfası